Problem z przełykaniem przy przewlekłym zapaleniu krtani

zwracam się z prośbą o pomoc ponieważ od jakiegoś czasu ok. 2 tygodni mam problemy z przelykaniem. Ciągle towarzyszy mi uczucie ze pokarm zatrzymuje się w gardle. Cały ten proces jest nienaturalny. bardzo mało jem. Dodam że jestem w trakcie ciężkiej seSJI. Od strony laryngologicznej przewlekły stan zapalny krtani ale problem leży w samym procesie połykanią. Ciągle wydaje mi się ze się zakrztusze . Bardzo proszę o pomoc! Nie chcę się zaglodzic:)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, ktory po wydaniu badania przedmiotowego zleci dalsze postepowanie. Pozdrawiam