Problem z przerostem migdałków u 28-latki

Witam mam takie pytanie odnośnie migdałków od dziecka mam duże przerośnięte jede. Więcej byłam u laryngologa stwierdził przerost z owrzodzeniem i dał leki na zmniejszenie i powiedział że nic tam się nie dzieje że aby można było je usunąć musiały być być do tego powody ostatnio boli mnie nad jednym migdalkiem i jest zaczerwieniony łuk podniebny i boli mnie przy tym jedno ucho czy to coś strasznego

Szanowna Pani, jeżeli konsultowała się Pani z laryngologiem, który niczego złego nie stwierdził to nie widzę powodu do niepokoju. Proszę stosować się do zaleceń