Problem z przybraniem masy i szybką przemianą materii

Witam , mam 18 lat waże 63 kg i mam 184 wzrostu , mam duży problem z przybraniem masy ciała spowodowane szybka przemiana materii a chciałbym przytyc dość duzo. Prosił bym o ułożenie takiego planu żywienia , ile jeść i ile kalorii powinienem dostarczać w ciągu dnia . Do dietetyka nie mam za bardzo czasu , żeby się udac dlatego bym poprosił o ułożenie takiego planu żywienia ( jak wyżej napisałem )

Witam Pana,

Niestety na podstawie informacji, które Pan o sobie podaje żaden dietetyk nie ułoży Panu planu żywieniowego. Dieta powinna być indywidualna i ma uwzględnia Pana dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Muszę się zorientować jaki jest Pana styl życia, stan zdrowia, ile ma Pan czasu na przygotowywanie posiłków, jakie są Pana preferencje smakowe itp. Jeżeli byłby Pan zainteresowany współpracą to zachęcam do kontaktu drogą milową.
Nie mniej jednak powinien Pan spożywać od 5 do 6 posiłków dziennie, co 2-3 godziny, o podobnych porach każdego dnia. Pierwszy posiłek należy zjadać nie później niż 1 godzinę po przebudzeniu, natomiast ostatni na 1-2 godziny przed snem. Należy pić 1-2 litry płynów dziennie, przede wszystkim pomiędzy posiłkami. Powinno się pić wodę mineralną, a także soki owocowe, soki owocowo-warzywne oraz warzywne (najlepiej świeżo wyciskane). Pomiędzy posiłkami wskazane jest sięganie po zdrowe przekąski: orzechy, nasiona, pestki, suszone owoce. Nie należy pomijać żadnego z wyznaczonych posiłków. Powinien Pan unikać produktów, które powodują biegunki lub inne dolegliwości jelitowo- żołądkowe. Przed snem można wypić melisę lub szklankę ciepłej wody z miodem.
Jeżeli nadal miałby Pan problem z ustaleniem diety zachęcam do kontaktu, chętnie pomogę.
kontakt: tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)

Żeby ułożył plan żywienia potrzeba przeprowadzić dokładny wywiad i pomiary. Proszę udać się do gabinetu.