Problem z przybraniem masy u 18-latka trenującego kulturystykę

Witam jestem Michał, mam 18 lat. Mój problem polega na tym iż nie mogę nabrać masy. Waga 55kg wzrost 175cm. Trenuje kulturystykę i sporty siłowe od 2,5 roku. Mam ułożoną jako taką dietę 2g białka na 1 kg masy i 4g węglowodanów na 1 kg masy. Zażywam odżywki typu kreatyna, gainer, białko, czy przed treningówki oczywiście w cyklach. Robiłem podstawowe badania typu krew, mocz i wszystko w normie. Jeżeli w 2 miesiące nie przytyje do 63-65kg przeprowadzę cykl na metanabolu. Help

10kg w 2 miesiące to w Pana przypadku nierealne więc prosze nie robić takich założeń. Nie wiem po co Panu odżywki białkowe skoro ma Pan odpowiednią ilośc białka w diecie a samo białko tylko przyspiesza metabolizm i bez odpowiedniego dodatku węglowodanów nie ma szans wbudować się Panu w mięśnie. TSH w Pana badanich też było? Co z zawartością tłuszczu w diecie? Proponuję zwiększyć kaloryczność w diecie, sprawdzić ile białka Pan spożywa (2g/kg łącznie z suplementami to max) oraz zwrócić uwagę na odpowiednie połączenie białek z węglowodanami i podaz tłuszczu w diecie. Najlepiej skonsultować się z dietetykiem sportowym.

witam, po pierwsze nie pochwalam stosowania odzywek, więcej szkody niż pożytku może z tego wyniknąć, a po drugie nasuwa sie wątpliwość co do samej 'rozpisanej" diety i jej realizacji skoro nie przynosi efektów.
Proszę wypełnić dzienniczek żywieniowy (na mojej stronie www.dietoterapia.waw.pl), przesłać go mailem i wówczas po ocenie, będę mogla coś więcej doradzić.

Pozdrawiam