Problem z przyczyną stałych bólów podbrzusza i odcinka krzyżowo-lędźwiowego

Witam serdecznie.Mam 24 lata. Od 4 miesięcy próbuję znaleźć przyczynę stałych bólów podbrzusza i odcinka krzyż-lędźw.Dzisiaj miałam robione badanie moczu i chciałabym się zapytać czy śluz obecny w moczu oraz nabłonki okrągłe z wynikiem 1 ,są nieprawidłowością? Posiew moczu to wynik - hodowla mieszana. Czy to mogą być przyczyny moich bólów? Dodam że badanie ginekologiczne, usg, badania krwi, crp, cpk, żelazo, badanie na pasożyty i krew utajoną w kale w normie. Wykryta borelioza

Lek. Katarzyna Szymczak

W moczu nie ma nieprawidłowości. Radziłabym jeszcze zrobić rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam