Problem z przyjemnością podczas seksu

Mam 23 lata, od paru miesięcy mam swoją pierwszą dziewczynę, od miesiąca "mam dostęp" do jej intymnych stref. Tylko że mnie to nudzi, nie odczuwam żadnej przyjemności gdy mnie dotyka, nie czuję kompletnie nic przy kontaktach z nią. Tylko odkrywanie jej było emocjonujące. Dodatkowo nigdy nie miałem wytrysku, ani podczas mojej jedynej żenującej próby masturbacji ani polucji nocnych. Nie oglądam porno bo mnie odpycha, nie przyjmuję leków, na nic się nie leczę. Czy obie sprawy mogą być powiązane?

Z krótkiego postu trudno cokolwiek wnioskować. Całe szczęście w Warszawie jest dostęp do specjalistów.
Zachęcam do wizyty. Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl