Problem z psychiką po stracie męża

Witam chciałabym z lekarza psychologa się poradzić bo sobie nie radzę bo stracie męża którego straciłam mieśiąc temu w bardzo trudnych i ciężkich okolicznościach do tej pory nie wiadomo na zmarł cały czas badania są robione żyłam zni m 11 lat a tu nagle odeszedł zostawił mnie i trójkę dzieci czasami nie mam sił z tym wszystkim walczyć bo jest mi ciężko proszę mi poóż.

WItam serdecznie, proszę przyjąć wyrazy współczucia.

Radziłbym Pani zgłosić się do psychoterapeuty lub psychologa specjalizujęcego sią w leczeniu zespołu stresu
pourazowego
(trauma) . Powinno to Pani pomóc wyjść z tej trudnej systuacji psychicznej.
Proszę nie zwlekać.
życzę zdrowych święt dla Pani i dzieci.
Pozdrawiam ciepło

Witam
Śmierć bliskiej osoby jest zawsze wstrząsającym przeżyciem,
któremu zwykle towarzyszy dezorientacja, smutek, płacz,
gniew, lęk, poczucie winy, osamotnienia, pustki,
poczucie przytłoczenia, nieszczęścia, rozdrażnienie i wiele
innych przykrych emocji nad którymi trudno zapanować.
Ważne jest, żeby w tym bólu nie pozostawała Pani
zupełnie sama. Wiem, że to trudne, ale proszę nie stronić
od rodziny, przyjaciół i znajomych a zwłaszcza od dzieci.
Zachęcam też Panią do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta pomoże Pani nauczyć się żyć w nowej,
trudnej dla Pani sytuacji i odnaleźć sens życia.
Proszę to zrobić dla siebie i dla dzieci.
One też cierpią i czują się zagubione w tej ciężkiej sytuacji.
Teraz szczególnie potrzebują Pani wsparcia i opieki.
Pozdrawiam serdecznie