Problem z regularnym okresem a torbiele

Witam. Ostatnio mam problem z regularnym okresem (tarczyca wykryto torbiel na jajniku. Doktor zalecila tabletki przez 3miesiace od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Okres zaczął sie 1.08 więc tabletki wzięłam 16.08. Podczas ich brania 24.08 wystapil wczesniejszy okres więc owe 16 dni liczylam juz od tej nowej daty 24.08 a nie 1.09 jak przewidywał lekarz. Z tym ze teraz 7.09 znow wysyapil okres bo intensywne krwawienie ze skrzepami trwajace tylko 2 dni to chyba nie plamienie i teraz nie wiem jak brac

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczine udac sie do lekarza ginekologa, po badaniiu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.