Problem z ręką i barkiem a wynik prześwietlenia barku

Witam, pod koniec marca miała usuniecie wezła chłonnego (biopsja) od tego czasu mam problem z lewa reką, unoszeniem jej, podnoszeniem rzeczy oraz bolący bark. Lekarz zlecił prześwietlenie barku, oto wynik: Pasma niedodmy płytkowej w lewym kącie przeponowo-żebrowym. Miąższ płucny bez świeżych zagęszczeń miąższowych. Przepona wolna. Na konsultacje musze czekaj jeszcze ok 2. tygodni, wiec chciałam zapytać co to wszystko oznacza?

Piotr Pilarski

Bark nie został opisany. Bez zdjęcia nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

Pozdrawiam.