Problem z relacjami damsko-męskimi u nastolatki

W dziecinstwie nie czulam sie kochana, teraz jestem nadmiernie rozpieszczana i mam problem z relacjami damsko meskimi. Wiekszosc moich zwizkow rozwala sie po paru miesaicach. Moj osatatni chlopak powiedzial mi, ze nie potrafie kocha. Ostatnio to samoc uslyszalam od moich przyajolek. Mam takze problem z nadmiernym zminianiem zdaniam, czasmi mowiac cos nie zdaze dokonczyc zdania a juz je zminiam. co powinnam zrobic alby to zminic? Aleksandra 18

Witam,

Po przeczytaniu Pani opisu jestem poruszona Pani świadomością siebie i chęcią zmiany tego co dla Pani niewygodne. To dojrzałe podejście do swojego życia. Może Pani skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty lub psychologa. Jeśli ma Pani ukończone osiemnaście lat może się Pani udać do Poradni Zdrowia Psychicznego. Jeśli jeszcze nie ukończyła Pani 18 lat może Pani się udać do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Pozdrawiam
Ewa Czernik