Problem z relacjami z innymi ludźmi

Mam 25 lat, mieszkam z rodzicami. Jak żyć, kiedy znajomym, koleżankom nie zależy na relacjach i nie ma się partnera. Kiedyś miałam 1 przyjaciókę, 2 bliższe koleżanki, z żadną się nie pokłóciłam, ale relacje rozpadły się przez mój stan psychiczny- odcięłam się trochę od ludzi. Szkoda mi tych wieloletnich znajomości, z których nie ma co ratować, a do nowych ludzi nie mam z reguły zaufania, zresztąw tym wieku ciężko o nawiązywanie bliższych relacji koleżeńskich.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza