Problem z rozczesywaniem włosów

Mam Problem z moimi włosami powstaja mi kołtuny ktore cierzko zozczesac. Wlosy placza sie. Staram sie bardzo dbac o wlosy. Kupuje dobre maski na wlosy. Wlosy sa farbowane na blad. Co zrobic by przestaly powstawac kołtuny.

Małgorzata Panek

Należałoby stosować maski do włosów suchych i zniszczonych, co ułatwi rozczesywanie. Można dodatkowo zastosować olejek do włosów bez spłukiwania i używać grzebienia z szeroko rozstawionymi ząbkami, przez co włosy nie będą się dodatkowo targać podczas czesania. Jeśli to nie pomoże, proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Można dodatkowo wybierać odzywki w sprayu, które ułatwiają rozczesywanie włosów. Stosuje się je po wytarciu włosów ręcznikiem i ułatwiają rozplątanie kołtunów.