Problem z rozładowaniem emocji

Od kilku lat mam problem z emocjami, czasem chodzę tak podenerwowana, że byle co wyprowadza mnie z równowagi płacze i krzyczę żeby rozładować emocje, innymi chwilami jestem pełna energii i optymizmu mogłabym zrobić wszystko, albo popadam w zniechęcenie i smutek jak na karuzeli. Poza tym boję się tego co o mnie mówią, do tego stopnia, że zasypiam przy włączonym filmie, żeby nie słyszeć tego co mówią o mnie sąsiedzi, wydaje mi się, że wszyscy mnie podsłuchują i to mnie dobija. Co robić?

Witam Panią. Tak duża zmienność emocji oraz takie obawy i lęk przed ludźmi z pewnością wymagają pomocy z zewnątrz. Proszę nie próbować radzić sobie z tym co Pani opisała na własną rękę. Niezbędny do pomocy może być zarówno lekarz jak i psycholog. Proszę zacząć kontakt bezpośredni z jednym z tych specjalistów. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie, myślę że ta zmienność nastrojów, drażliwość , rodzaj urojeń (podsłuchiwanie ) są na tyle poważnymi symptomami, że powinnać nie zwlekając zamówić sobie wizytę u psychoterapeuty. Ja z swej strony miałbym w tym roku jeszcze
jeden wolny termin we wtorek 13.12. o 16-ej. Ten termin mogę trzymać zarezerwowany dla Ciebie maksymalnie do czwartku 8.12 do godziny 12ej.
Pozdrawiam i życzę stabilizacji nastroju Krzysztof Dudziński

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą. Praca ze specjalistą pomoże Pani opanować trudne emocje, będzie miała Pani możliwość odkryć źródła silnych, nieprzyjemnych uczuć, które towarzyszą Pani na co dzień.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl

Witam
Problemy z kontrolowaniem emocji i napady złości
są zazwyczaj reakcją obronną ludzkiej psychiki na lęk
czy traumatyczne przeżycie.
Źródłem Pani problemów z kontrolowaniem emocji,
zmiennością nastroju i stanami lękowymi
są zapewne Pani przykre doświadczenia z przeszłości.
Zachęcam Panią do psychoterapii.
podczas której leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie