Problem z rozładowaniem napięcia podczas erekcji

Witam mam 28 lat i mam poważny problem nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem seksu, masturbuje się w nietypowy sposób tzn po przez silny ucisk penisa bez erekcji, leżąc cały czas na tym samym boku doznaje tak przewaznie bardzo Intensywny orgazm, nie mam problemu z erekcją ale nie potrafię w normalny sposób rozładować napięcia mając erekcję, bardzo prosze o pomoc?

Dzień dobry!

Nietypowe utrwalone nawyki masturbacyjne mogą utrudniać klasyczną masturbację oraz współżycie seksualne w związku. Proszę zgłosić się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Masturbowanie się w opisany przez Pana sposób może skutkować problemami w normalnym współżyciu i rozładowaniu napięcia seksualnego - co zresztą Pan sam potwierdza.
Wydaje się, że konieczna byłaby przynajmniej konsultacja seksuologiczna.

Pozdrawiam.