Problem z rozstępami dwa lata po ciąży

Dzień dobry, mam straszne rozstępy. Dwa lata temu byłam w ciąży i przytyłam około 10 kg więc mogły się powiększyć lecz od dłuższego czasu mam tą samą wagę a ich się robi coraz więcej. Całe uda są w fioletowo czerwonych paskach, pod kolanami a teraz dodatkowo na łydkach zaczynają się robić. Jak patrzę na swoje nogi to chce mi się płakać. Czy jest jakaś s sposób aby się tego pozbyć? Błagam o pomoc, nie wyobrażam sobie teraz założyć jakkolwiek krótszy spodni niż do kostek. Czuje się obrzydliwe i obrzydzenie do siebie i swojego ciała

Konieczna jest konsultacja lekarza medycyny estetycznej z doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów laserowych ( laser CO2).
Zabieg należy poprzedzić wizytą u endokrynologa (pisze Pani o nowopowstających rozstępach). Trzeba sprawdzić przyczynę ich powstawania