Problem z samodzielnym snem u 4-tygodniowego dziecka

Witam. Moj synek ma 4 tyg. i od samego poczatku mamy problem ze spaniem poza ramionami mamy! Zasypia przy piersi a gdy chce lub przenosze go, po chwili budzi sie z placzem a potem trudno go uspac nawet bujajac na rekach i spiewajac. Musze cos z tym zrobic bo nie mam nawet chwilki dla siebie!!!!

Milena Lubowicz

Rozumiem, że to problem, nie jestem w stanie niestety podać konkretnej odpowiedzi na pytanie co zrobić. Jedynie dużo cierpliwości, może po karmieniu spróbować go uspać w łóżeczku po tym jak się obudzi, żeby od maleńkości przyzwyczajał się, że łóżeczko to bezpieczne miejsce do zasypiania.
Pozdrawiam