Problem z samodzielnym zasypianiem u półrocznego dziecka

witam mam pol roczne dziecko i jest z nim problem poniewaz nie potrafi sammo zasypiac daje mu butle i zasypia ale potrafi sie wybudzic do piersi bo inaczej nie zasnie ponownie sam jest to pora dzienna.czy wyrosnie z tego?czy z czasem sam sie nauczy?czy juz zawsze tak bedzie?prubowalam nauczyc zasypiania samemu ale nie da rady strasznie krzyczy a ja nie mam sumienia słuchac placzu

Milena Lubowicz

Proszę się nie niepokoić, w przypadku dziecka półrocznego problemy z zasypianiem i wybudzanie w nocy to norma. Z czasem będzie coraz lepiej. Proszę małymi krokami próbować dziecko nauczyć dobrego spania, a z dnia na dzień będzie lepiej.
Pozdrawiam