Problem z seksem oralnym

Mój chłopak bardzo naciska żebym zrobiła mu dobrze ustami ale ja nie czuję się na to gotowa... Zastanawiam się nawet czy kiedykolwiek będę.. Mam pierwszego partnera seksualnego, kochamy się już jakiś czas, mój facet robi mi dobrze ustami z własnej woli, nigdy go o to nie proszę, ale ja nie potrafię mu się odwdzięczyć. Wizja bym to robiła mnie brzydzi, boję się też że zrobię mu krzywdę... Mam się przemóc, poczekać czy ochota się pojawi, powiedzieć że możliwe że nigdy tego nie zrobię????

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, jaki w przyszłości będzie Pani miała stosunek do seksu oralnego, czy będzie się on zmieniał. Nie jest także możliwe odgadnąć, jakie byłyby dla Pani konsekwencje "przełamania się" teraz w tym zakresie.

To, co może Pani zrobić, to bliżej przyjrzeć się swoim obecnym emocjom, uczuciom i myślom, związanym z seksem oralnym, zastanowić się, z czym się wiążą, z czego wynikają, do czego są podobne itp., a także - czy sama Pani chciałaby je zmieniać.
W celu takiej wspólnej refleksji można skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza