Problem z seksem po inicjacji seksualnej

Jestem tuż przed 30 i dopiero rozpoczęłam współżycie seksualne. Kocham swojego partnera ale mam spor y problem z seksem. Przede wszystkim nie odczuwam z tego prawie żadnej przyjemności i nie mogę dostać orgazmu co bardzo męczy mojego partnera. Ewidentnie to przezywa i pyta mnie jak ma mnie pieścić żeby było mi dobrze. Problem w tym że nie wiem.. dodatkowo jestem na lekach psychotropowych ponieważ leczę się na zaburzenia dwubiegunowe plus tabletki antykoncepcyjne. Największym problemem dla mnie j

Dzień dobry!

Bardzo duża grupa kobiet ma trudności w przeżywaniu orgazmów w początkach swojego życia seksualnego. To naturalne, że konieczny jest czas, cierpliwość i stopniowe zbieranie doświadczeń.
Zadaniowe podejście do seksu, nadmierne oczekiwanie orgazmu jako jedynego wyznacznika przyjemności i pretensje partnera zdecydowanie nie sprzyjają relaksowi, radości, przyjemności - a w konsekwencji także odczuwaniu satysfakcji.
Ze względu na to, że na Pani seksualność może wpływać bardzo wiele różnych czynników, zachęcam do omówienia ich w osobistym kontakcie z seksuologiem.

Pozdrawiam!