Problem z seksem u 21-latka

witam mam 21 lat uprawiam sex ponad rok z dziewczyna i mam taki problem ze po jakis 10, 15 min dochodzę i nic na to nie działa... co moge z tym zrobic?

Dzień dobry!

Czas trwania stosunku 10-15 minut jest zdrowym i prawidłowym, a wręcz - długim. Czas trwania stosunków prezentowany w filmach pornograficznych jest daleki od rzeczywistości i może dawać nierealistyczne oczekiwania.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Opisany przez Pana czas trwania stosunku (o ile liczy Pan sam czas penetracji) jest w zasadzie imponujący. Jeżeli jednak chciałby Pan jeszcze przedłużyć czas współżycia, można spróbować co jakiś czas zmieniać pozycje współżycia, lub też sposoby wzajemnej stymulacji - w tym wypadku jest to kwestią wyobraźni.

Pozdrawiam.