Problem z seksem u 32-latka

Mam pytanie od jakiegoś czasu mam problem z sexem,jak kocham sie z żona to po 5min jestem napalony i kończe a moja żona jest nie do końca zadowolona kiedyś mogłem dlużej 2 3 razy dziennie 3 dni w tygodniu a mam 32lata i uważam ze jestem jeszcze młody co mam robić prosze o radę

Dzień dobry!

Sprawność seksualna większości mężczyzn obniża się z wiekiem, wydłuża się czas refrakcji itp. Jest to niejako zjawisko naturalnie, można mu jednak zapobiegać poprzez poprawę stylu życiu, poprawę ogólnej kondycji fizycznej, rezygnację z palenia, alkoholu i innych używek, poprawa diety, zmniejszenie poziomu stresu (przepracowanie, przemęczenie), regulacje godzin snu itp., a także urozmaicanie, rozwijanie sztuki miłosnej. Podobnie, czas trwania stosunku ok. 5 minut jest przeciętny i nie kwalifikuje do diagnozy wytrysku przedwczesnego. Zawsze warto jednak skonsultować się osobiście z lekarzem seksuologiem, wykonać podstawowe badania (np. poziomu hormonów) i odnaleźć, jeśli takie istnieją, czynniki powodujące pogorszenie jakości współżycia.

Pozdrawiam!

Z postu nie wynika, od którego momentu liczone jest 5 minut...
Brak kontroli nad wytryskiem można leczyć u lekarza seksuologa.
Reklamowane preparaty zwykle skuteczne nie są.
Pozdrawiam. JWA, Poznań.