Problem z sennością przy stosowaniu escitalopramu

Dzień dobry, dostałem lek Abilifi w dawce 7.5 jako dodatek do escitalopramu na zaburzenie derealizacji. Lek biorę 3 dzień w tej dawce wieczorem przed spaniem, niestety w dzień paraliżuje mnie senność. Wiem że to skutek uboczny leku ale nie wiem czy orzemijajacy? Minie ta senność czy niestety? I drugie pytanie po jakim czasie można zacząć odczowac pozytywne efekty działania Abilifi?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Działanie Abilifilu zacznie Pan zauważać za ok 3 tygodnie. Radziłbym swoje problemy ze skutkami ubocznymi skonsultować z psychiatra prowadzącym.