Problem z silnym bólem głowy u 60-latka

Witam.Mam na imię Marek 60 lat.Od roku borykam się z silnym bólem głowy.Jest to ból tylnej części głowy powiązany z bólem w trakcie skrętu głowy.Słychać trzask kości górnej części kręgosłupa.Ponieważ miałem wysokie ciśnienie tętnicze pani doktor przepisała mi leki.Bisocard 5 mg,Captopril 25mg,Amlopin 10 mg,Indix combi 5mg 1,25mg.Zażywając te leki ciśnienie spadło mi do 90/50 ale ból głowy pozostał.Pani doktor twierdzi że mam zapalenie żył szyjnych.Prosiłem o skierowanie do neurologa.nie prosiłem o skierowanie na TK głowy twierdzące nie.Bardzo proszę o radę w jaki sposób mam sobie pomóc.Cierpiący Marek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie do lekarza poz , wskazana konsultacja lekarza neurologa