Problem z suchą i wrażliwą skórą z wągrami

Witam,mam problem z cerą. Mam strasznię suchą,wrażliwąi trądzikową.Wyskakują mi na całej twarzy czarne wągry i do tego schodzi mi skóra, bylam juz u dermatologów ale to na nic, co chwilę zmieniam kremy,kupuję specjalnie do mojej cery i dalej sucha i z wągrami.Błągam o pomoc

Polecam przejść na pielegnację naturalną np. olejek perilla, glinka zielona. Polecam złuszczanie skóry lekkim peelingiem i nawilżanie jej.

Dzień dobry,

Warto udać się na konsultację do specjalisty, który po obejrzeniu skóry będzie mógł dobrać odpowiednią pielęgnację gabinetową jak i domową.
Jeśli ma Pani problem z zaskórnikami, to polecam zabiegi złuszczające
(mikrodermabrazję laserową lub peelingi chemiczne).

Pozdrawiam

Odpowiednie postępowanie wdroży lekarz dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej, po dokładnym zebraniu wywiadu i badaniu skóry. Jest kilka czynników zaangażowanych w rozwój trądziku. Tylko w czasie bezpośredniej wizyty u lekarza możliwe jest postawienie diagnozy i określenie odmiany trądziku na którą Pani cierpi. Na chwilę obecną istnieje wiele metod leczenia, terapię można dobrać indywidualnie do potrzeb pacjenta. Trądzik jak każda inna choroba wymaga leczenia pod opieką specjalisty. Nie zalecam stosowania domowych sposobów, ponieważ są one mało skuteczne i nie zapobiegną one ewentualnym powikłaniom Z dermokosmetyków dostępnych bez recepty godnym polecenia preparatem jest Effaclar Duo La Roche-Posay lub Iwostin Purritin, choć lepszy rezultat można osiągnąć stosując kremy i maści zarejestrowane jako leki i dostępne na receptę. Dobre efekty można osiągnąć przy zastosowaniu terapii laserowej lub serii peelingów lekarskich. Zapraszam na konsultację, wspólnie ustalimy skuteczną i bezpieczną indywidualną dla Pani terapię.