Problem z suchą skórą na dłoniach i twarzy

Mam problem z suchą skórą na dłoniach i twarzy. Problem nasila się, co dla mnie dziwne, gdy skóra jest tylko odrobinę sucha i chcę ją posmarować kremem (Nivea). Smaruję tak kilka dni i z dnia na dzień, po kilku godzinach(!) skóra na policzkach jest sucha (po nocy się przetłuszcza), i zwłaszcza pomiędzy palcami dłoni. Problem już dawniej istniał, ale jakoś się rozszedł gdy zaniechałem stosowania wszelkich kremów. Wystarczy że posmaruję twarz a na palcach zostanie krem. Co mam robić? W czym probl?

Polecam wizytę w specjalistycznym gabinecie kosmetologicznym, sama pielęgnacja domowa niestety nie wystarczy. Trzeba przeprowadzić wnikliwy wywiad, zbadać poziom nawilżenia skóry oraz dobrać odpowiedni zabieg aparaturowy.

Dzień dobry,

Polecam wizytę u kosmetologa, który po bezpośredniej konsultacji będzie w stanie Panu pomóc. Z pewnością należy właściwie zaplanować pielęgnację domową i gabinetową.

Pozdrawiam