Problem z suchą skórą na nogach

Witam serdecznie. Mam problem z bardzo suchą skórą a w szczególności nóg wykorzystywałam już wszystkie możliwe balsamy do suchej skóry bardzo proszę o pomoc. Irena

Proszę spróbować kosmetyki o nazwie Secalia. Najlepiej chyba w Pani przypadku Secalia Ultra Mleczko. Do dostania albo zamówienia w aptece. Powinno pomóc.

Witam,
proszę zwrócić uwagę na proszki do prania, może warto zakupić te z przeznaczeniem dla alergików, oraz zrezygnować z płynów do płukania. Należy również przyjrzeć się swojej diecie: ilości wypijanej wody, suplementacja kw. omega-3. Jeśli problem nie ustąpi powinna się Pani skonsultować z dermatologiem.
Pozdrawiam