Problem z sutkiem u 14-letniej córki

Witam! Moja 14-letnia córka zauważyła że jej lewy sutek jest do środka i nie reaguje na zimno. Ostatnio sprawdzała i czuć na sutku lekkiego guza. Często ją to boli tymbardziej jak się dotyka. Starzenie się martwię:( Co mam zrobić?

Szanowna Pani, najprawdopodobniej jest to wynik dojrzewania, aczkolwiek może udać się Pani z córką do ginekologa