Problem z szybkim wytryskiem i wzwodem u 25-latka

witam serdecznie mam problem pomóżcie mi proszę a wiec mam problem z szybkim wytryskiem i wzwodem nastepuje to tak gdy zaczynam z partnerko spotkanie to wygląda tak mój seks trwa 1-2 nastepuje wytrysk i później jest barak wzwodu czasami jest ale członek jest za mieki żeby uprawiac seks???sa na to jakies rady????byłem wiele razu urologa i dawal mi tabletki mocne które nie pomagają wogule stosowałem np. viagra,prylingy 50,oraz sildeafil activias i nic proszę o pomoc bo jestem już zalamany

Jeśli podstawowym problemem jest przedwczesny wytrysk, musimy skupić się na jego wyleczeniu. Naturalnym jest, że po osiągnięciu orgazmu erekcja ustępuje - nie świadczy to bynajmniej o problemach ze wzwodem, choć mogą się one pojawić jako konsekwencja przedwczesnego wytrysku (stres). Zalecam konsultację z lekarzem seksuologiem i psychologiem seksuologiem oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego i/lub psychologicznego.

Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Jest naturalne, że po osiągnięciu wytrysku następuje tzw. czas refrakcji, kiedy nie jest możliwe osiągnięcie ponownego wzwodu. Dotyczy to wszystkich zdrowych mężczyzn i nie podlega leczeniu. Pańskim problemem jest raczej wytrysk przedwczesny, który również leczy się najczęściej farmakologicznie, jest to jednak inna grupa leków niż te, które stosował Pan na zaburzenia erekcji. Jest również możliwe, że wytrysk przedwczesny pojawia się na tle emocjonalnym, psychologicznym. W takiej sytuacji leczenie opiera się także o psychoterapię. Od jak dawna Pan współżyje? Jak często? Czy są to regularne stosunki? Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!