Problem z tożsamością płciową 19-latka

Witam mam 19 lat, od małego byłem hetero potrafiłem masturbować calymi dniami, miałem dziewczyne którą bardzo kochałem i mnie podniecala. Po rozstaniu przezywałem i spróbowałem uprawiać sex z inną ale był okropny nic mnie nie podniecało a do tego bałem się że jest w ciąży i nie mogłem spać po nocach bylem wykonczony. Troche pózniej straciłem pociąg do kobiet i pierwsza myśl że jestem gejem. Wmawialem sobie ze jestem gejem i czuje wibracje w penisie. Teraz chyba jest tak na prawde z wibracjami

Witam, wyglada na to, że Pana problem ma podliże psychologiczne, ale zbyt mało jest danych o Pana życiu aby stwierdzic co sie z Panem dzieje. Dlatego powinien Pan skonsultować sie z psychoterapeutą, pomoże to Panu poukładać swoją tożsamość. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Pełne zrozumienie Pana sytuacji i związanych z nią myśli i uczuć, przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Proszę zgłosić się do psychologa psychoterapeuty w swojej okolicy.

Pozdrawiam!