Problem z trądzikiem grudkowym

Witam otóż mam mam problem z trądzikiem prawdopodobnie ''Grudkowym'' , Nie mam trądziku na czole a w miejscach gdzie rosną włosy typu broda i górna warga .Strasznie wysypuję ropnymi pryszczami i guzkami po goleniu i cała broda robi się czerwona,a gdy nie golę się włosy podrażniają i także wychodzą ,Proszę o pomoc i pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u dermatologa celem oceny zmian i włączenia właściwego leczenia. Można takze zmienić metodę golenia na mniej drażniąca oraz stosować np olejki i odpowiednio nawilżać i pielęgnować skore w tych miejscach. Pozdrawiam