Problem z trawieniem, luźne stolce i wypadanie włosów

Witam, proszę o pomoc w problemie jaki mam od wielu miesięcy, problem z trawieniem, dość luźny stolec , 4-6 razy dziennie, czesto nie mogę czekać z wypróznieniem i mój żołądek i jelita nie pracują poprawnie, widzę często niestrawione czastki pokarmu, martwi mnie najbardziej to że bardzo wypadają mi włosy,jakbym straciła połowę objetosci włosówi, mam w tym czasie problemy ze skórą, morfologia krwi wyszła dobrze, jak znaleźć przyczynę tych objawów i zatrzymać wypadanie włosów Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości zdecydowanie wymagają pogłębienia diagnostyki. Wskazane jest wykonanie badań ogólnych kału, kolonoskopii oraz badań krwi pośrednio świadczących o funkcji przewodu pokarmowego (ASPAT, ALAT, amylaza, lipaza, GGTP. ALP, bilirubina). Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u gastrologa, który pokieruje całością postępowania.