Problem z układem trawiennym, przewlekłe zaparcia, pełność jelit i zmiana zapachu skóry

Witam. Mam problem z układem trawiennym. Mam przewlekłe zaparcia, pełność jelit. Nie szanowałem sie przez wiele lat aż organizm nie wytrzymał. Zmienił mi się bardzo zapach skóry. Jest okropny niczym smród osoby nie myjącej się tygodniami. Z tego co wyczytałem to może być po prostu sprawka toksyn które uchodzą skórą. Mam bule głowy, stawów i ogóle spore zmęczenie. Jestem wrakiem człowieka. Czy mogliby państwo nakierować mnie pod jakim kątem powinienem się leczyć?

Piotr Pilarski

Jest to bardzo szeroki zakres objawów. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego oraz dietetyka. Najwyraźniej będzie musiał Pan zmienić tryb życia.

Pozdrawiam.