Problem z unoszeniem ręki do góry u 13-letniego dziecka

Dziecko lat 13. Od dłuższego czasu ma problem z unoszeniem ręki do góry. Wygląda to tak jakby nie mogło dźwigać barkiem. Nawet włosy myje jedną ręką. Twierdzi, że ręka to nie boli. Natomiast przy prośbie o ściśnięcie dłoni wyraźnie czuć, mniej siły niż przy uścisku drugą. Co może się dziać?

Na pewno przyda się szybka wizyta u Neurologa, Jak dota rozwijal o się dziecko ? Może uraz splotu barkowego ? upadek, podwichnięcie Jaka diagnostyka ?? Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Neurolog dziecięcy raczej; Pozdrawiam