Problem z uporczywymi czerwonymi krostkami na pośladkach

Witam. Mam problem z uporczywymi czerwonymi krostkami na pupie. nie mam pojecia jak się ich pozbyć. Nie bolą choć czasem pojawia się lekki stan zapalny (wygląda bardzo podobnie jak pryszcz). Wygląda to niezbyt estetycznie i zwyczajnie krępuje mnie. Co mogę zrobić czy poprawić wygląd skóry pupy lub jesli to możliwe pozbyć się krostek całkowicie? proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Po ustaleniu rodzaju zmian możliwe będzie wdrożenie skutecznego leczenia.