Problem z uprawianiem seksu z dziewczyną

Pierwszy raz. Mam duży problem, chcemy z dziewczyną uprawiać sex. Wszystko przebiega tak jak powinno, gra wstępna itd. Często jednak mi nie staje członek a jak już staje to nie na 100 %. Brałem przez 6 miesięcy antydepresanty i od jakoś 2 miesięcy już nie biorę(asentra) . Te tabletki bardzo zahamowały mi libido. Nigdy wcześniej tak nie miałem. Nie mogę wejść w nią. Jest też sucha. Próbowałem wejść tak na siłę że naderwalem aż więzidełko w penisie, nie miałem wtedy prezerwatywy. I 2 tygodnie teraz mam bez aktywności seksualnej, tak powiedzieli w szpitalu gdy odkazili mi członka. Zamiast myśleć o tym i chcieć więcej to kompletnie nie mam ochoty się w to bawić bo wiem że kolejny raz znowu się nie uda. Dziewczyna jest jeszcze dziewicą. Ja już rozkładam ręce. Co robić? Problem jest z nią czy ze mną? A może z moim przyrodzeniem? Lub z jej pochwa? Pomocy.

Witam! Leki p/depresyjne z grupy SSRI i SNRI mogą mieć niekorzystny (deprymujący) wpływ na libido jak i na wszelkie czynności natury seksualnej - całe szczęście przemijający. Jeżeli do tego dołączą się urazy emocjonalne spowodowane nieudanymi próbami to zazwyczaj potrzebna jest pomoc seksuologa i partnerki. Ogólnie biorąc mamy dość ciekawą psychikę: im bardziej czegoś chcemy tym mniejsza jest szansa, że nam to wyjdzie (w podświadomości mamy lęk o skutek i niestety on się sprawdza). Dość często u młodych osób nawet bez "działania niepożądanego przyjmowanych leków" może wystąpić problem określany dawniej nerwicą płciową. Ważne - zachować spokój, o ile w tych sprawach jest to możliwe. "Przełamania siłowe" raczej dają skutek odwrotny - jak się Pan sam przekonał. W tych sprawach nie należy szukać winnych, problem zbliżenia zależy od obu stron. Być może oboje potrzebujecie "drobnej" pomocy. Polecam seksuologa. Powodzenia W. Ł.