Problem z utrzymaniem erekcji i niezadowolenie z seksu

Witam, wczoraj doszło między mną a mężczyzną do zbliżenia. To był mój pierwszy raz i boję się czy nie zaszłam w ciążę. Chłopak penetrował mnie palcem i swoim członkiem. Bardzo bolało, ale krew się nie pojawiła, oprócz tego jego członek był bardzo wiotki i nie było wytrysku. Jednym słowem według niego seks był nie udany. Bardzo proszę podpowiedzieć mi co mam w takiej sytuacji zrobić i czy rzeczywiście mam powody do strachu?

Dzień dobry!

Dużą część, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, ocenia początki swojego życia seksualnego jako nieidealne. Jest naturalne, że brak doświadczenia, stres i napięcie emocjonalne, obawy związane z "pierwszym razem", a także brak zgrania z nowym partnerem, mogą sprzyjać różnego rodzaju wpadkom, trudnościom, małym rozczarowaniem.
Zdecydowanie polecam czas, cierpliwość i stopniowe zbieranie kolejnych doświadczeń - oby coraz częściej coraz bardziej pozytywnych.

KAŻDY stosunek musi być jednak zabezpieczony, jeśli nie planuje Pani obecnie ciąży. Nie musi dojść do wytrysku nasienia, aby mogło dojść do zapłodnienia. Preejakulat także może zawierać żywe plemniki, zdolne do zapłodnienia. Proszę oszacować, czy w dniu stosunku Pani cykl był w okolicach dni płodny, a w razie spóźniania się krwawienia miesięcznego, wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!