Problem z utrzymaniem erekcji podczas stosunków i masturbacji

Witam Panie doktorze. Od około miesiąca zarówno podczas masturbacji i stosunków z moją narzeczoną zauważam u siebie problem z utrzymaniem erekcji. Jestem osobą szczupłą, alkohol pijam jedynie okazjonalnie, nie palę.Niestety jadam zazwyczaj jeden-dwa posiłki dziennie, raczej mało zróżnicowane,staram sie jadać dużo owoców i sałatek warzywnych.W przypadku dłuższych przerw we wspołżyciu występuje u mnie ostry obustronny ból okolic krocza, około 4cm w lini prostej nad pachwinami. Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w razie nawracania takich dolegliwości zalecam wizyte u seksuologa i ewentualnie urologa celem konsultacji. Podejrzewam jednak że problemy są związane z sferą psychiczną i trybem życia. Pozdrawiam