Problem z utrzymaniem erekcji u 38-latka

problem z utrzymaniem erekcji mam 38 lat jestem w zwiazku ponad 10 lat ,od jakis dwoch lat mam problem z utrzymaniem erekcji tzn .jest dobrze zaczynamy sie kochac mija minuta lub dwie a on opada a dalej jestem podniecony co do masturbacji to nawet czesto to robie ale dochodze nie majac erekcji czy mam jakies szanse wyleczenia tego problemu i gdzie moglbym sie z tym zglosic ,wczesniej moglem i po pare razy na dzien i bez problemu pozdrawiam i prosze opomoc moj zwiazek chyba nie prxetrwa

W tej sytuacji krótkotrwały wzwód (erectio brevis) w kontakcie z kobietą nie dziwi.
Problem wymaga pomocy specjalistycznej, seksuologicznej.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.