Problem z utrzymaniem języka w buzi u 2-miesięcznego dziecka

Witam. Mam problem który spędza mi sen z powiek dosłownie i w przenośni. Mój 2 miesieczny synek szczególnie w nocy ma problem z utrzymaniem w buzi języka. Miele nim na wszystkie strony, wystawia, sprawia wrażenie jakby sie nim zaraz miał udusić , jakby mu spuchł i nie mieścił sie w buzi.nie zdarza sie to zawsze ale jednak.dzis byłam u pediatry obejrzał gardło, jame ustna. Nic nie zobaczył.cz jest powód do niepokoju ?

Przy istniejących wątpliwościach warto się udać do laryngologa dziecięcego.
Natomiast wiele dzieci wysuwa język i nie ma powodów do niepokoju.
Ważne jest czy dziecko nie ma duszności -ale sadzę,ze ten aspekt został oceniony bez wątpienia przez pediatrę.
Bez badania dziecka nie więcej doradzić nie mogę.

Pozdrawiam serdecznie