Problem z utrzymaniem wagi i zatrzymanie miesiączki podczas odchudzania u 22-latki

Witam. Mam problem. W tamtym roku warzyłam 110 kg przy wzroście 170., zaczęłam stosować dietę 5 posiłków wyeliminowałam słodkie i fast foody. Gdy waga spadła mi do 65 kg miesiączka mi się wstrzymała. Od października jeszcze schudłam do 52 kg. Chciałabym wazyć 58 kg ale gdy dochodze do tej wagi nie mogę utrzymać bo zaraz zaczynam chudnąć.Waga wogóle nie chce mi się unormować. Jeśli byłaby taka możliwość prosiłabym o odpowiedż na e-maila.

Witam serdecznie!
Zaburzenia miesiączkowania mogą być przyczyną dużej utraty masy ciała oraz zmian w stylu życia. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.
Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska