Problem z utrzymaniem wzwodu

Witam! Gdy z dziewczyną prowadzę grę wstępną, mój penis zazwyczaj staje bez większych problemów, ale problem jest z utrzymaniem penisa we wzwodzie, bo po jakiejś chwili wzwód się zmniejsza. No i drugi problem to zbyt wczesny wytrysk. Wiem, że jest on łatwy do wyleczenia. I tu pytanie, jak go leczyć? Czy ćwiczenie mięśni Kegla pomaga? (Jeśli tak, to jaki trening?). Czy jakaś inna terapia? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności należałoby wyjaśnić z jakiego powodu pojawiają się u Pana takie dolegliwości. Przyczyn problemów z utrzymaniem erekcji jest wiele - nie napisał Pan czy choruje na jakieś choroby albo przyjmuje leki, więc rozumiem że sytuacja taka nie ma miejsca. Powodem zaburzeń mogą być choroby ogólnoustrojowe, ale również stosowane używki (alkohol, narkotyki) czy sytuacje stresowe, lękowe. Polecam artykuł poświęcony tej tematyce:
http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji

Natomiast jeżeli chodzi o przedwczesny wytrysk jest to jedno z najczęstszych zaburzeń seksualnych. Ma on miejsce kiedy dochodzi do niego przed doznaniem satysfakcji u obojga partnerów. Również tej tematyce poświęcony jest artykuł:http://portal.abczdrowie.pl/przedwczesny-wytrysk.
Jeżeli chodzi o treningi pozwalające odsunąć w czasie wytrysk to technik jest kilka - zarówno do stosowania razem z partnerką jak i bez niej (przykładowo trening taki polega na drażnieniu manualnym członka i przerwaniu stymulacji, gdy mężczyzna odczuwa zbliżającą się ejakulację, sytuację kilkukrotnie się powtarza; podobny trening przeprowadza się z członkiem w pochwie).
Treningi powinny być stosowane długotrwale - minimum kilka miesięcy.
Pozdrawiam