Problem z utrzymaniem wzwodu podczas zbliżenia

Mam 26 lat i ani jednego udanego stosunku. Problem pojawia się gdy ma dojść do zbliżenia nie umiem utrzymać członka w stanie wzwodu. Poznalem dziewczyne na ktorej bardzo mi zalezy i nie moge juz dluzej unikac wizyty u lekarza. gdzie powinienem sie udac i jakie badania zrobic aby wykluczyc problemy fizyczne. Jestem z wroclawia od czego zaczac. Od kogo powinienem zaczac. Teraz planuje poratować się kamagrą ale nie chce być od niej zależny cały czas...Pomocy :(

Dzień dobry.

Najprościej udać się do lekarza-urologa bądź lekarza-seksuologa, którzy mogliby odnaleźć źródło trapiącego Pana problemu.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa, który zleci odpowiednie badania (ocena przyczyn hormonalnych, naczyniowych, urologicznych, psychogennych itp.) oraz poprowadzi leczenie.
We Wrocławiu jest to np. dr Ryszard Smoliński.

Pozdrawiam!