Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z utrzymaniem wzwodu u 18latka

Mam 18 lat i mam problem z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu. Problemy zaczęły się 3-4 tygodnie po operacji stulejki w ostatnich dniach sierpnia. Przez pierwsze ~3 tygodnie po zabiegu wszystko było dobrze, później przez następne parę tygodni stopniowo sytuacja się pogarszała. Obecnie nie mam porannych wzwodów, mam też problem z osiągnięciem pełnego wzwodu a jeśli już czasem się uda utrzymuje się bardzo krótko. Przyznam jednak że mam też lekkie wahania nastroju. Od czego zacząć szukanie przyczyn?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam

W Pana wieku problemy ze wzwodem z reguły nie mają natury fizjologicznej, a mają podłoże psychologiczne.Trudność w osiągnięciu wzwodu może się wiązać z napięciem emocjonalnym, lękiem przed niepowodzeniem podczas stosunku płciowego. Wahania nastroju o których Pan mówi są zrozumiałe, gdyż odbiera Pan to jako słabość.Zalecałabym wizytę u seksuologa/psychologa gdzie będzie Pan mógł uzyskać pomoc i przyjrzeniu się przyczynom tych trudności.

pozdrawiam
Kamila Jakubowska

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety