Problem z utrzymaniem wzwodu u 22-latka

Witam, mam 22 lata i od 6 miesięcy mam problem z utrzymaniem wzwodu. Penis jest miękki, giętki, przez co nie mogę bez użycia ręki włożyć go w pochwę partnerki. Podczas wzwodu unosi się poziomo do brzucha i jest zagięty w dół. Czy to może być przez za krótki więzadełko? Byłem u dwóch andrologów-jeden zalecił zmianę diety(bez rezultatów) drugi zrobił badania-testosteron(w normie) po czym zalecił tabletki. Nie interesuje mnie tymczasowe rozwiązanie,, tylko szukam prawdziwej przyczyny i pomocy.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem i psychologiem seksuologiem i poszerzyć diagnostykę.

Pozdrawiam!