Problem z utrzymaniem wzwodu u 28-latka

Witam. Mam problem z seksem. Dokładniej z utrzymaniem wzwodu. Ostatni seks uprawiałem 2 lata temu, ostatnio poznałem kobiete i postanowiliśmy uprawiać seks jednak nie możemy bo mój członek rośnie ale nie jest za bardzo sztywny. Nie jest to tylko jeden raz ale cały czas nie możemy uprawiać seksu. Od roku nie pale papierosów nie zażywam narkotyków i pije może 2 piwa na tydzień. Zdrowo sie odżywiam i chodzę na siłownie, nie biorę sterydów. Mój sprzęt powinien działać bez zarzutu. Co mi jest?

Witaj, nie tak łatwo odpowiedzieć na Twoje pytanie bez dokładnego, bardzo szczegółowego wywiadu seksuologicznego. Dlatego najlepiej byłoby, gdybyś zgłosił się do seksuologa. Np. nic nie piszesz o tym, jak zaspokajałeś swoje potrzeby seksualne przez te dwa lata? Jeżeli to była intensywna masturbacja, to może uwarunkowałeś się na inna stymulację niż widok nagiej dziewczyny i odczucia typowe dla penetracji pochwy. Być może "nauczyłeś się" podniecania dłonią w czasie masturbacji? Być może za bardzo się starasz i obawiasz kolejnego niepowodzenia, a to jest wrogiem erekcji. Radzę, jak najszybciej pójdź do seksuologa, bo każda nieudana próba powiększa Twoje napięcie i niepokój. Powodzenia!

Dzień dobry!

Aby odpowiedzieć na Pana pytanie konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!