Problem z utrzymaniem wzwodu u 33-latka

Witam mam problem z utrzymaniem wzwodu penisa. Kochając się z moją partnerką z którą juz jestem 9 lat Ja mam 32 lata podczas gry wstępnej z partneka erekcja jest i jest wszystko oki, ale gdy dochodzi do zbliżynia penis czasami opada. Czasami ale się to zdarza gdzie jeszcze rok temu nie było z tym zadnego problemu. Nadmieniam, iż gdy penis opada i wracamy na chwile do gry wstępnej penis wstaje i szybko jestem w partnerce jest wszystko oki wzwód utrzymuje się przez cały czas trwania stosunku. DZ

Pobieranie jakiś "suplementów" na własną rękę jest niecelowe i może tylko opóźnić moment właściwego postępowania.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Opisane przez Pana okoliczności nie dają przesłanek do jakiegokolwiek niepokoju. To, że podczas zbliżenia penis czasem opada, jest naturalne. Najważniejsze, że po opadnięciu i powrocie do gry wstępnej jest zdatny do użytku. Warto mieć na uwadze, że nie jest Pan już jurnym nastolatkiem, z szalejącymi hormonami, zdolnym do współżycia zawsze i wszędzie.

Pozdrawiam.