Problem z uzależnieniem się od herbaty

Dzien dobry, moim problemem jest herbata od ktorej chyba sie uzleznilam, pije ok 15 kubków dziennie szczególnie teraz w okresie zimowym ,asp tego zaledwie ok 3 szklanki wody. Nieustannie o tym mysle, nie moge sie skupic na niczym nie pijąc niczego. Maja państwo Jakas radę jak to zwalczyć?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pani problemu wykonywać codziennych czynności bez spożywania herbaty lub też podczas tygodniowego okresu z ogrankczonym dostępem do herbaty nie ma Pani objawów przymusu jej picia to nie ma powodu do obaw. Jeżeli jednak bez dluższych chwil bez herbaty czuje Pani dyskomfort uniemożliwiający normalne funkcjonowanie to świadczy to o uzależnieniu i sugeruję kontakt z psychologiem lub terapeutą uzależnienień.