Problem z uzyskaniem wzwodu penisa a masturbacja w nietypowy sposób

Witam. Witam uprzejmie. Mam 20 lat i mam problemy z penisem. Mianowicie nie chce mi stanąć penis, nie mogę uzyskać wzwodu. Masturbuje się praktycznie codziennie(w nietypowy sposób, bo poprostu go miętole i wtedy mam wytrysk) palę papierosy ok. paczkę dziennie. Czy da się coś z tym zrobić ? Czy zaprzestanie takich masturbacji da efekt?

Zaprzestanie masturbacji może być niewystarczające dla uzyskania dobrego funkcjonowania.
Zachęcam jednak do wizyty u specjalisty, warto uporządkować sferę seksualną.
Najbliżej chyba ma Pan do Szczecina, gdzie jest P.dr I.Jankowska-Wojniak.
Pozdrawiam Poświątecznie. JW, seksuologia.org.pl