Problem z widzeniem na jedno oko

Witam. Mój problem polega na tym, że nie widzę dobrze na prawe oko. W prawym oku mam -1,5, a w lewym 0,5. Z tym, że pomimo okularów nie widzę dobrze na prawe. Gdy chcę zobaczyć cokolwiek na nie, muszę "przenieść obraz" (nie wiem, jak wytłumaczyć to w ogóle) dzięki czemu wtedy nie widzę na lewe. Co robić?

Witam.
Prawdopodobnie ma Pani niedowidzenie oka prawego tzn. pomimo założenia właściwej korekcji na dal ostrość wzroku pozostaje niska.
Pozdrawiam