Problem z wielkością penisa i brak wytrysku podczas stosunku

Witam,podczas stosunku mój penis nie osiąga takiej wielkości jak np. podczas masturbacji, nei robei tego często,ale od początku wspolzycia z aktualna partnerka nam nei idzie. zmiana pozycji powoduje zwiadczenie penisa.. nigdy jeszcze nie miałem wytrysku, co nas oboje denerwuje od początku relacji.. miało być pięknie,ona dużo analizowala sytuacja,co jeśli gdyby przed pierwszym naszym razem.. kiedyś takiego problemu nei miałem. proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Wszystkie wymienione przez Pana spostrzeżenia wskazują na zaburzenia erekcji. Na podstawie skąpych informacji, bez osobistego kontaktu i badań diagnostycznych nie jest jednak możliwe odkrycie ich przyczyny i zaproponowanie właściwego postępowania.
Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!